Den dětí

Květen 31st, 2024 | Posted by Hana Bučková in Aktuality

Jelikož nám Mezinárodní den dětí vyšel letos na sobotu, rozhodla se naše školní družina, že jej oslaví už v pátek 31. května. Od rána jsme se všichni těšili, až budeme mít po obědě a vyrazíme na hřiště. Oběd byl moc dobrý, protože nám paní kuchařky připravily jedno z oblíbených jídel našich dětí, rajskou omáčku a po obědě ještě malé překvapení, zmrzlinu. No a pak už nestálo nic v cestě trochu se pobavit, zahrát si a zasoutěžit. Děti pojaly všechny připravené soutěže a disciplíny velmi zodpovědně a zuřivě bojovaly o každou vteřinku, která by jim zajistila dobrý výsledek. A i když jsme nakonec vyhodnotili ty nejlepší a odměnili je drobnými cenami, ukázalo se, že tou nejlepší odměnou je radost z hezky stráveného odpoledne se svými kamarády.

Takže vám naše milé děti přejeme, ať jste šťastné, spokojené a milované každý den, nejen 1. června.