Wellness pro maminky

Květen 10th, 2024 | Posted by Veronika Melková in Aktuality

10.5.2024 se na naší základní škole uskutečnil výjimečný wellness den pro maminky, který přinesl zasloužený odpočinek a péči. Akce byla nabitá aktivitami, které měly za cíl maminky hýčkat a uvolnit.

Maminky měly možnost vyzkoušet různé procedury včetně masáží, kosmetiky, manikúry a peelingu rukou. Naši kadeřníci byli připraveni dodat nový vzhled a účesy podle přání. Součástí akce byl i oblíbený fotokoutek, kde si každá maminka mohla odnést památeční fotografii ihned domů.

K příjemné atmosféře přispěla i kavárna, kde si maminky mohly vychutnat osvěžující limonádu, lahodnou kávu a skvělé zákusky, které pro ně připravily jejich děti.

Celý den byl nejen o péči a relaxaci, ale také o poděkování maminkám za jejich neustálou podporu a lásku.