Vysvědčení za 2. pololetí šk. roku 2023/2024

Červen 28th, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Vysvědčení 28.6.2024

Červen 28th, 2024 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
IMG_2765

V pátek 28. června nastal den, který dětem přinesl hodnocení jejich celoroční školní práce a hlavně odstartoval dvouměsíční prázdniny. Proběhlo slavnostní předávání  vysvědčení, diplomů a pochvalných listů.

Rozloučili jsme se s odcházejícími žáky pátého ročníku, kteří od září postupují na druhý stupeň základní školy. Přejeme jim všem úspěšné vykročení za dalším vzděláváním.

Užijte si nádherné prázdniny plné zážitků a odpočinku. (Celý příspěvek…)

Učíme se venku aneb šlapeme dál – závěr celoročního projektu

Červen 27th, 2024 | Posted by Irena Šichová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
IMG_2713

Ve čtvrtek 27. června se kněžpolské hřiště proměnilo v malou africkou osadu. Školáci, jejich rodiče a pedagogové základní školy zažili společné setkání, při kterém pomyslně navštívili Afriku. Vše vypuklo bubenickou show, během které si všichni měli možnost vyzkoušet různé hudební rytmické nástroje. Následovaly aktivity jako malování na obličej, navlékání náramku z korálků, přenášení vody, vrtění obručí,  střelba z luku, házení do lví tlamy, africká omalovánka apod. Každý si mohl vybrat a užít to, co ho nejvíce bavilo. Během parného odpoledne přišlo i na opékání špekáčků. Závěrečnou tečkou tohoto dne bylo rozloučení se žáky pátého ročníku. (Celý příspěvek…)

Učíme se venku aneb šlapeme dál – závěr celoročního projektu + táborák

Červen 27th, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Pozvánka – závěr celoročního projektu + táborák

Uplata_skolni_druzina_2024-2025

Výstava výtvarných prací žáků školy – ukončení

Červen 21st, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)

Den otevřených dveří v AGRI-M

Červen 21st, 2024 | Posted by Adéla Blahová in Aktuality - (Komentáře nejsou povoleny)
20240621_104553

Dne 21. 6. jsme měli možnost se zúčastnit dnu otevřených dveří ve společnosti AGRI-M v Mistřicích.

Nejprve jsme se prošli po celém areálu, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací jak o chovu zvířat, tak i o zemědělské technice. Největší nadšení u žáků sklidila kuřátka, na které jsme mohli nahlédnout. Po této prohlídce už měli děti volnou zábavu, kterou vyplnily nahlédnutím do traktorů a kombajnů, dále měly možnost si projet areál v koňském povozu a poté skákat na skákacím hradě nebo si nechat namalovat zvířátka na obličej. Velkým bonusem od organizátorů bylo připravené občerstvení a ovlažení u hasičských vozů  v horkém letním počasí. Akce se spoustou atrakcí se dětem moc líbila a už teď se těšíme na další podobné exkurze. (Celý příspěvek…)

AGRI-M Mistřice – den otevřených dveří

Výstava výtvarných prací žáků školy – zahájení

Červen 18th, 2024 | Posted by Irena Šichová in Kalendar - (Komentáře nejsou povoleny)